Biocare
Tel. objednávky
Odborná poradňa
0 0,00 €
Vážení klienti,.
Ďakujeme.
Potraviny
Kozmetika a drogéria

EKOzber - spätný zber krabíc s EkoManom

Dajme veciam druhú šancu. Ak vieme niečo využiť viackát, nájdime spolu cestu, ako sa to dá.
Skôr, ako sa rozhodnete podporiť myšlienku recyklácie a zašlete nám späť kartónové krabice, ktoré vieme opätovne využiť na expedíciu zásielok, prosím pozrite si nižšie inštruktážne video. Je totiž dôležité splniť dole uvedené podmienky, aby mala myšlienka prínos pre našu planétu a naozaj bola ekologická.

Ďôležité inštrukcie

Karony ano a nie

Krabice nie sú roztrhané a znečistené, naopak sú kompletné a dajú sa opätovne použiť na prepravu tovaru. Krabice môžu byť polepené starými štítkami, lepiacou páskou, môžu obsahovať grafickú potlač. Radi využijeme aj krabice od iných firiem a e-shopov.


Správne zabalenie kartónových krabíc

Veľmi dôležitý je aj počet vrátených krabíc naraz v jednej zásielke. Nemá zmysel posielať späť 1 krabicu. Prosím pošlite nám aspoň 10 a viac kartónov naraz, až vtedy to má zmysel.
Krabice komplaktne zbaľte do jednej najväčšej krabice, alebo ich iba poukladajte na seba a "previažte" fóliou (max. hmotnosť: 10kg, max. rozmer: š+v+h < 150cm). Takýto balík následne BEZPLATNE odovzdajte na ktorejkoľvek pobočke zásielkovne. Do emailu vám pošleme ID kód, ktorý nadiktujete v zásielkovni.

Prosím vylňte e-mail.
Nesprávny kontrolný reťazec. Napíšte slovom výsledok sedem.

Odporučiť Biocare známemu

Napísali o nás

„Minuly tyzden v piatok som si Vas objednala caje na nespavost s dorucenim do Londyna. Chcem podakovat za expresne odoslanie. Caje vcera dorazili a su vyborne. Este raz velka vdaka.“

Slovakova